Wejherowo
Koło Nauczyciel Miejsce Termin
Studio Wokalne

Monika Kitel

PZPOW
ul.3 Maja 49

Pon. 15:10-19:15,
Wtorek 16:20-19:15

Teatralne "Dialog"

Iwona Klein

Zespół Szkół nr 2
ul.Gdańska 30

Wtorek 14:30-16:00,
Czw. 14:30-16:00

Galeria Młodego Twórcy

Mariola Błaszczuk

PZPOW
ul.3 Maja 49

Środa 16:00-16:45,
Piątek 14:30-17:30

Filmowo - telewizyjne

Daniel Zaputowicz

Telewizja Chopin
ul.Przemysłowa 3

Sobota 10:00 - 13:00

Informatyczno - Fotograficzne

Piotr Litwin

PZPOW
ul.3 Maja 49

Pon. 16:30-18:45,
Środa 16:30-18:45

Warsztaty Plastyczne FormART

Paulina Piotrowska

PZPOW
ul.3 Maja 49

Środa 16:00-18:45,
Piątek 16:00-17:30

Rumia

Zespół Wokalny

Barbara Czarkowska

PZPOW
ul.Starowiejska 4

Wtorek 14:30-17:30,
Czw. 15:00-15:45

Studio Piosenki

Barbara Czarkowska

PZPOW
ul.Starowiejska 4

Środa 14:00-17:00

Odyseja Umysłu

Mariola Jurkiewicz

Ekologiczna
Szkoła Społeczna
ul.Kujawska 8a

Pon. 13:30 - 15:00,
Piątek 13:30-15:00

Miłośników Kultury Słowa

Danuta Wójcik

Gimnazjum nr 2
ul.Świętojańska11

Czw. 14:25-15:55

Teatralne /młodzież/

Tomasz Jurkiewicz

Zespół Szkół
Ponadgimn. nr 1
ul.Starowiejska 4

Środa 16:00-19:00

Plastyczne

Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz

Gimnazjum nr 4
ul.Batorego 29

Wtorek 15:50-16:50

SLO II LO
ul.Świętojańska 1

Czw. 15:20-16:35

Dekoratorsko-plastyczne

Aleksandra Jeśman

ZSO II LO
ul.Stoczniowców6

Piątek 13:30-15:45

Poetyckie

Cecylia Ratajczak

Gimnazjum nr 2
ul.Świętojańska11

Pon. 16:00 - 18:30,
Wtorek 16:00-16:45

Małe Formy Plastyczne

Alicja Kowal

SP nr 10
ul.Górnicza 19

Pon. 15:15-17:30

Filmowe

Adriana Marasz

Zespół Szkół
Ponadgimn. nr 1
ul.Starowiejska 4

Wtorek 15:15-17:30

Grafika komputerowa

Krystyna Baranowska

SP nr 10
ul.Górnicza 19

Wtorek 15:30-17:00,
Czw. 13:40-15:15

Miłośników Kaszub

Gabriela Maliszewska

SP nr 1
ul.Kościelna 6

Pon. 15:00-18:00

Europejskie

Bogna Fręśko

SP nr 10
ul.Górnicza 19

Środa 13:40-14:50,
Czw. 08:15-09:30

Reda
Teatralno-taneczne

Maria Szymoniak

Zespół Szkół nr 2
ul.Brzozowa 30

Środa 14:30-16:00
Czw. 14:00-15:30

Warsztaty Teatralne

Marta Doroba

Sala Kultury MOKSiR
ul.Łąkowa 59

Piątek 16:00-18:00
- dzieci (SP),
18:00-20:00
- młodzież (GIMN, Ponadgimn.)