Wejherowo
Koło Nauczyciel Miejsce Termin

Lekkoatletyka

Zbigniew Rolbiecki

SOSW nr 1
ul.Sobieskiego 279

Wtorek 16:00-18:15

Piłka ręczna

Artur Śmielak

ZSP nr 1
ul.Bukowa 1

Piątek 14:30-16:45

Piłka ręczna

Maciej Syska

ZSP nr 4
ul.Sobieskiego 344

Czw. 15:00-17:15

Tenis stołowy

Zbigniew Bautembach

ZSP nr 3
ul.Budowlanych 2

Środa 15:00-17:15

Sportowo-rekreacyjne

Sławomir Czajka

ZSO nr 2 II LO
Osiedle Kaszubskie 27

Pon. 18:30-20:00

Piłka siatkowa

Marta Pacek-Jezierska

ZSO nr 2 II LO
Osiedle Kaszubskie 27

Pon. 16:10-18:25

Piłka siatkowa

Adriana Bychowska

ZSP nr 3
ul.Budowlanych 2

Wtorek 14:15-16:30

Piłka nożna

Cezary Lewandowski

SSP nr 4
ul.Sobieskiego 344

Pon. 15:00-17:15

Tenis ziemny

Andrzej Degórski

ZSO nr 2 II LO
Osiedle Kaszubskie 27

Piątek 17:45-19:00

Judo

Mariusz Jaszewski

ZSP nr 2
ul.Strzelecka 9

Pon. 15:25-17:40

Sporty obronne

Bogusław Kamiński

ZSP nr 2
ul.Strzelecka 9

Sobota 09:00-11:15

Piłka siatkowa

Piotr Sonnenberg

ZSP nr 2
ul.Strzelecka 9

Pon. 19:00-20:30,
Środa 19:00-20:30

Nordic walking

Jarosław Krause

ZS nr 1
ul.Śmiechowska 36

Wtorek 16:30-18:00

Rekreacyjno-sportowe

Andrzej Byczkowski

PZPOW
ul.3 Maja 49

Piątek 12:00-14:15

Turystyczno-kajakowe

Mirosław Czonstke

SOSW nr 1
ul.Sobieskiego 279

Sobota 10:00-13:00

Modelarnia-radiojachting

Marek Gorlikowski

ZS nr 2
ul.Gdańska 30

Pon. 16:15-19:30,
Czw. 16:00-19:30

Koszykówka

Bartłomiej Woźniak

ZSP nr 1
ul.Bukowa 1

Środa 16:15-17:45,
Czw. 16:15-17:45

Piłka siatkowa

Marek Heyducki

ZSP nr 2
ul.Strzelecka 9

Czw. 18:00-19:30,
Sobota 10:00-11:30

Rumia

Zabawy sportowe

Walerian Bernaciak

Gimnazjum nr 1
ul.Rodziewiczówny 10
lub boisko MOSiR

Sobota 09:00-11:15

Gimnastyka rekreacyjna

Czesław Elżanowski

SP nr 10
ul.Górnicza 19

Pon. 15:45-17:15,
Wtorek 15:25-16:10

Zajęcia na siłowni

Sobiesław Przybylski

ZSP nr 1
ul.Starowiejska 4

Pon. 16:00-18:15

Tenis stołowy

Jarosław Mamrot

SP nr 6
ul.Sienkiewicza 30

Czw. 13:10-14:40,
Sobota 09:30-11:00

Lekkoatletyka

Tadeusz Pepliński

Gimnazjum nr 1
ul.Rodziewiczówny 10

Pon. 17:00-18:30,
Sobota 11:00-12:30

Lekkoatletyka

Piotr Taube

ZSP nr 1
ul.Starowiejska 4

Środa 16:45-18:15,
Sobota 10:30-12:00

Piłka siatkowa

Jacek Szyba

ZSO II LO
ul.Stoczniowców 6

Pon. 17:30-19:00,
Środa 17:30-18:15

Piłka siatkowa

Andrzej Januszewski

ZSP nr 2
ul.Sobieskiego 56

Pon. 15:45-18:00

Gry i zabawy ruchowe

Roman Ratajczak

SP nr 6
ul.Sienkiewicza 30

Środa 16:45-19:00

Lekkoatletyka

Maciej Szymański

SP nr 6
ul.Sienkiewicza 30
lub Hala MOSiR

Wtorek 16:30-18:00,
Piątek 17:15-18:00

Reda

Piłka nożna

Andrzej Gorajski

ZSP
ul.Łąkowa 36/38

Pon. 16:00-18:15

Lekkoatletyka

Krzysztof Jędrzejewski

ZS nr 1
ul.Łąkowa 36/38

Piątek 15:00-17:15

Tenis ziemny

Andrzej Degórski

ZS nr 1
ul.Łąkowa 36/38

Pon. 20:00-21:00

Piłka siatkowa

Tomasz Formella

ZS nr 1
ul.Łąkowa 36/38

Piątek 14:30-16:45

Choczewo

Tenis stołowy

Henryk Rynko

Zespół Szkół w Choczewie
ul.Szkolna 2

Pon 15:00-16:30,
Czw. 15:00-15:45

Luzino
Lekkoatletyka

Edyta Dampc

Gimnazjum Publiczne w Luzinie
ul.Mickiewicza 22

Pon. 16:15-19:30,
Czw. 16:00-17:30

Biegi na orientację

Wiesław Szmidtka

Gimnazjum Publiczne w Luzinie
ul.Mickiewicza 22

Sobota 10:00-11:30

Sportowe z elemen. tańca

Wiesław Szmidtka

Gimnazjum Publiczne w Luzinie
ul.Mickiewicza 22

Środa 15:30-17:00,
Piątek 15:30-17:00

Łęczyce

Koszykówka

Krystian Mudlaf

Gimnazjum Łęczyce
ul.Topolowa 1

Pon 09:30-10:35,
Czw. 10:55-11:40,
Piątek 09:50-10:35